BIBS pletený klip na dudlík / Vanilla

BIBS je oblíbená dánská značka s tradicí výroby ikonických dudlíků již od roku 1978. Kromě dudlíků BIBS nabízí také pestrou prémiovou nabídku pro nejmenší děti v minimalistickém skandinávském designu a široké barevné škále. Všechny BIBS produkty jsou zárukou nejvyšší kvality dětského sortimentu.

Praktickou součástí moderní dětské výbavičky je klip na dudlíky. Své využití si najde v domácím prostředí, venku, v autosedačce, při hře nebo během procházky a zajistí, že je dudlík vždy po ruce, zůstane čistý, nespadne na zem nebo se neztratí.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
400 Kč
Kategorie: Klipy na dudlíky BIBS
Položka byla vyprodána…

Pletené klipy na dudlíky BIBS jsou inspirovány tradičními dánskými vzory a jsou vyrobené z bavlněného úpletu ze 100 % organické bavlny. Kovová část je bez obsahu niklu a dřevěný dekorační prvek má certifikát FSC, který garantuje udržitelnost lesního hospodářství. Klipy jsou vhodné pro všechny druhy dudlíků BIBS. Rodiče, kteří chtějí kombinovat design a funkčnost, si klipy snadno barevně sladí s oblíbenými dudlíky a slintáčky BIBS.

Složení:
• 100 % BIO certifikovaná bavlna.
• FSC certifikované dřevo.
• Kov bez obsahu niklu.

Certifikáty: V souladu s evropskou normou EN 12586+A1:2011.

Rozměr: Celková délka 22cm.

Použití:
Klip na dudlík by se měl používat, když je vaše dítě bdělé a pod dohledem. Může být připevněný pouze k oděvu. Neměl by se používat, když je dítě v postýlce ani během spánku. Nesmí se používat jako hračka ani hračka na kousání. Nevazujte ho kolem krku svého dítěte a nepoužívejte, když je dítě bez dozoru. Před každým použitím pečlivě zkontrolujte. Při prvním náznaku poškození nebo oslabení vyhoďte. Nikdy neprodlužujte. Nikdy nepřipínejte na stuhu, šňůrku nebo volné části oděvu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu