SLAVÍME 5. NAROZENINY! Sleva 15% na vše s kódem "NAROZENINY"

Kojicí polštáře pro těhotné

Kojicí polštář Emiimio je praktická součást výbavičky pro miminkokterou oceníte nejen při kojení, ale už v těhotenství. Kojicí polštář 3v1 je 150 cm dlouhý polštář ve tvaru U, který si oblíbí jak těhotné ženy, tak i čerstvé maminky. Těm těhotným pomůže najít pohodlnou polohu při odpočinku i spánku, protože přiměřeně podepře zvětšující se bříško nebo bolavé nohy. No a jakmile bude miminko na světě, už ho žádná maminka nedá z ruky! Vhodný tvar a šíře polštáře umožní dokonalé podložení děťátka a zajistí tak jeho krmení ve zdravé a ergonomické poloze. A protože kojení i krmení miminka se často dost protáhne, použití kojicího polštáře příjemně uleví i rukám a zádům jeho maminky

Na konce každého těhotenského a kojicího polštáře jsme umístili praktické pásky s patentkami, díky nimž můžete polštář sepnout a vytvořit tak nejen bezpečnou oporu při kojení, ale také velmi měkoučké hnízdečko pro odpočinek vašeho děťátka. 

Nejprodávanější

kojici polstar tehotensky
 
1 790 Kč
kojici tehotensky polstar
 
1 790 Kč
kojici polstar tehotensky
 
1 790 Kč
kojici polstar tehotensky
 
1 790 Kč
kojici tehotensky polstar
 
1 790 Kč
kojici polstar salvej
DMSLEVA | NAROZENINY | 15
1 790 Kč
12194
26 položek celkem

Kojicí polštáře 3v1 jsou vyrobeny z vysoce kvalitní 100% bavlny v designových vzorech. Jsou naplněny hypoalergenním dutým vláknem, které je lehké, drží tvar a neruší miminko šustěním či jiným nepříjemným zvukem. Povlaky jsou opatřeny zipem, takže je můžete jednoduše sundat a vyprat, kdykoliv bude třeba. Naše náhradní povlaky pro těhotenský polštář se navíc postarají o to, abyste kojicí polštář mohli používat vždy a za všech okolností.

Zpět do obchodu