Cestovní sady

Cestovní sada emiimio je nepostradatelným pomocníkem na vašich cestách s miminkem. Vše, co potřebujete při cestách s sebou pohodlně sbalíte do naší cestovní sady. Vyberte si z nápaditých a elegantních vzorů ten, který s vámi ladí nejvíce.

Plenkovník (28 x 42 cm) pojme do svých 6 kapes vše, co miminko potřebuje, aby mělo zadeček v suchu a pohodlí. Schováte tam plenky, vlhčené ubrousky, krém na zadeček, klip na dudlík, náhradní oblečení a naši vymazlenou přebalovací podložku.

Plenkovník je ušitý z dvojitého, nepromokavého materiálu, který je omyvatelný. Po jakékoli nehodě snadno uklidíte stopy. Zapíná se na gumičku, takže ho můžete maximálně zaplnit a vždy se přizpůsobí.

Přebalovací podložka má rozměry 62 x 43 cm (14 x 16 cm složená) a ušily jsme ji z barevné nepromokavé látky a bavlněného froté s nepropustnou membránou. Jedna strana podložky odolá téměř všem živlům a druhá bude vždy měkká a jemná k zadečku vašeho miminka.

Pro další nezbytnosti ať už pro miminko, nebo pro vás, můžete využít velkou a malou nepromokavou taštičku. Oběma jsme ušily prostorné dno, takže se do nich vejde opravdu hodně.  Obě mají praktické poutko a designové logo z koženky. Ve velké taštičce najdete navíc velkou kapsu.

Obal na očkovací průkaz – třešnička na dortu celé sady. V čekárně u doktora vás budou míjet obdivné pohledy dalších maminek za to, jak skvěle jste s miminkem sladěná. Rozměr je 10 x 15 cm. A v obalu najdete další kapsičky na zubní průkaz, kartičku zdravotní pojišťovny či recepty. Zapíná se na gumičku stejně jako plenkovník a přebalovací podložka.

Nejprodávanější

Obal na očkovací průkaz / duhy
390 Kč
6684
medvōdi upraven† tyrkysov† (12) 6166
Plenkovník - pouzdro na plenky / černý 9168
Plenkovník - pouzdro na plenky / modrošedá 5902
Plenkovník - pouzdro na plenky / sobi
990 Kč
9999
Cestovní přebalovací podložka / duhy
390 Kč
6683
Nahoru
Další produkty
167 položek celkem
Zpět do obchodu