Cestovní sady

Cestovní sada Emiimio je nepostradatelným pomocníkem na vašich cestách s miminkem. Vše, co potřebujete při cestách s sebou pohodlně sbalíte do naší cestovní sady. Vyberte si z nápaditých a elegantních vzorů ten, který s vámi ladí nejvíce.

Plenkovník pojme do svých 6 kapes vše, co miminko potřebuje, aby mělo zadeček v suchu a pohodlí. Schováte tam plenky, vlhčené ubrousky, krém na zadeček, klip na dudlík, náhradní oblečení a naši vymazlenou přebalovací podložku.

Přebalovací podložka je ušitá z barevné nepromokavé látky a bavlněného froté s nepropustnou membránou. Jedna strana podložky odolá téměř všem živlům a druhá bude vždy měkká a jemná k zadečku vašeho miminka.

Pro další nezbytnosti ať už pro miminko, nebo pro vás, můžete využít velkou a malou nepromokavou taštičku. Oběma jsme ušily prostorné dno, takže se do nich vejde opravdu hodně.  

Obal na očkovací průkaz je třešnička na dortu celé sady. V obalu na doklady najdete další kapsičky na zubní průkaz, kartičku zdravotní pojišťovny či recepty. 

A všechno můžete sbalit do Velké cestovní tašky pro maminky, kterou vezmete do porodnice, připnete ji na kočárek nebo se do ni sbalíte na víkend.

Nejprodávanější

obal-na-prukaz
Novinka
390 Kč
7083
obal na ockovaci tehotensky prukaz
390 Kč
10376
Velká taška pro maminky / černá
Bestseller
2 390 Kč
10865
obal na ockovaci tehotensky prukaz 5979
cestovni prebalovaci podlozka 6171
podlozka prebalovaci 12204
obal na ockovaci tehotensky prukaz
390 Kč
10585
Nahoru
Další produkty
96 položek celkem
Zpět do obchodu