Cestovní sady

Cestovní sada Emiimio je nepostradatelným pomocníkem na vašich cestách s miminkem. Vše, co potřebujete při cestách s sebou pohodlně sbalíte do naší cestovní sady. Vyberte si z nápaditých a elegantních vzorů ten, který s vámi ladí nejvíce.

Plenkovník pojme do svých 6 kapes vše, co miminko potřebuje, aby mělo zadeček v suchu a pohodlí. Schováte tam plenky, vlhčené ubrousky, krém na zadeček, klip na dudlík, náhradní oblečení a naši vymazlenou přebalovací podložku.

Přebalovací podložka je ušitá z barevné nepromokavé látky a bavlněného froté s nepropustnou membránou. Jedna strana podložky odolá téměř všem živlům a druhá bude vždy měkká a jemná k zadečku vašeho miminka.

Pro další nezbytnosti ať už pro miminko, nebo pro vás, můžete využít velkou a malou nepromokavou taštičku. Oběma jsme ušily prostorné dno, takže se do nich vejde opravdu hodně.  

Obal na očkovací průkaz je třešnička na dortu celé sady. V obalu na doklady najdete další kapsičky na zubní průkaz, kartičku zdravotní pojišťovny či recepty. 

A všechno můžete sbalit do Velké cestovní tašky pro maminky, kterou vezmete do porodnice, připnete ji na kočárek nebo se do ni sbalíte na víkend.

Nejprodávanější

obal-na-prukaz
Novinka
390 Kč
7083
obal na ockovaci tehotensky prukaz
390 Kč
10585
cestovni taska
2 390 Kč
11693
Velká taška pro maminky / terrazzo
2 390 Kč
10870
obal na ockovaci tehotensky prukaz
390 Kč
5977
Nahoru
Další produkty
95 položek celkem
Zpět do obchodu