Všechny prosincové objednávky budou zařazeny do slosování o poukaz na e-shop v hodnotě 3000 Kč! 🎁 DOPRAVA ZDARMA s novým dopravcem GLS! 🚚

Tašky na potřeby pro miminko

Věřte tomu, že Emiimio taštička na potřeby pro miminko není jenom pro miminko, ale radost udělá i každé mamince, babičce, tetičce, starším sourozencům nebo i pánům!

Taštičky šijeme ve dvou velikostech. Malá taštička (22x15 cm) a velká taštička (27x25 cm). Velká taštička má uvnitř ještě předělovací kapsu pro roztřízení různých věcí. Každá taštička má poutko na zavěšení a je šitá ze dvou vrstev nepromokavého materiálu.

Využití malé taštičky je především na různou kosmetiku, svačinky nebo třeba základní léky na cesty. Větší taštička je super například na náhradní oblečení, svačinu, na cesty, k vodě na plavky a ručník nebo cokoliv jiného. 

Nepropustnost materiálu oceníte například při odplenkování dítka, kdy potřebujete někam uložit špinavé oblečení a žádný sáček není po ruce. 

A jak využijí taštičky všichni ostatní? Taštičky se nám osvědčili pro všechny věkové kategorie právě na cestování - jako kosmetické tašky a tašky na hygienické potřeby. Skvělé jsou taky k bazénu a k rybníku. Na výlety k babičkám, na spodní prádlo a jiné náhradní oblečení. Zkrátka na cokoliv a kamkoliv. Taštiček není nikdy dost!

 

Nejprodávanější

17 položek celkem
Zpět do obchodu