Doprava zdarma nad 2600 Kč | Zasíláme i na Slovensko!

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 2127 hodnocení
5
2095x
4
8x
3
5x
2
2x
1
17x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

DS Avatar autora Dana Soukupová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.8.2026
Krásný materiál.
RD Avatar autora Romana Dorážková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.8.2026
Prostě nádhera, kupovala jsem velikost 74 na 4 měsíce a je super a bude opravdu ještě na dlouho.
JP Avatar autora Jozefa Pavlíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.8.2026
LP Avatar autora Lenka Prudká Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.8.2026
Rychlé dodání. Hezké zboží
MC Avatar autora Michaela Cibulková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.7.2026
⭐⭐⭐⭐⭐ Jsem nadmíru spokojená
IS Avatar autora Iveta Snopková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.7.2026
KŠ Avatar autora Karolí Šimánková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.7.2026
Vše v poradku
RB Avatar autora Renata Bárová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.7.2026
Taška i malá taštička jsou kvalitně ušité. Jsou to dobří pomocníci. Slintacek hezky sedí na krčku (používám i jako šátek v chladnějších dnech). Doporučuji.
JJ Avatar autora Jana Jeřábková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.7.2026
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.7.2026
+ rychlé dodání
+ kvalitní materiály

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.7.2026
+ Prehledny eshop
+ Rychle dodani (2.den od objednani)
+ Rychla komunikace pres e-mail (zodpovezeni dotazu pred nakupem)

LŠ Avatar autora Lucie Šmahajová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.7.2026
Jsem nadmíru spokojená.
KS Avatar autora Kristýna Selnerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.7.2026
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.7.2026
Z obchodu jsem objednala opakovaně , vše nádherné, precizně šité a kvalita materiálu. Kojící polštář, zavinovačka i mantinel do postýlky TOP❤️ Nebyl to poslední nákup , všem doporučuji
MG Avatar autora Monika Granátová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.7.2026
MK Avatar autora Martina Kohútová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.7.2026
TS Avatar autora Tereza Seidlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.7.2026
IN Avatar autora Ivana Navrátilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.7.2026
MK Avatar autora Marie Kratinová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.7.2026
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.7.2026
+ Krásné zboží
+ Rychlost zaslání

Ovládací prvky výpisu

2129 položek celkem