3letá cesta Emiimio k šití kvalitních výbaviček pro miminka

Emiimio šije už 3 roky výbavičky pro miminka

Přesně před 3 roky vznikla značka Emiimio. O té doby šijeme s láskou a respektem k vám i vašemu miminku. Začalo to hnízdečkem pro kamarádku a vzápětí hračkou Smyslový muchláček Ušáček. Dnes už šijeme i pro maminky. Těší nás, že jsme při tak důležitém okamžiku vaší rodiny, jako je narození miminka. Je to pro nás čest, ale i veliká zodpovědnost. Proto věnujeme svým výrobkům maximální péči od výběru látek a barevných kombinací, až po zpracování a příjemný servis.

Vydejme se na chvíli do historie značky Emiimio

Trochu jsme vyzpovídali zakladatelku Emiimio, Romanu Lánskou, a tak vám teď můžeme vyprávět, jak to celé začalo.

„Vám, co nechcete odpočívat u čtení příběhu radíme, abyste srolovali na konec článku a rovnou si vyzvedli narozeninovou slevu na Emiimio.cz.

 

Je rok 2019, Romana zrovna finišuje diplomku, chystá se na státnice a je na mateřské dovolené se svou dcerou Emičkou. Tvrdí, že její podnikání vzniklo úplně neplánovaně, ale vzápětí přiznává, že ji to k němu táhlo snad vždycky. Ještě před porodem si naplánovala, že si pořídí šicí stroj a naučí se šít, prostě se chtěla naučit něco nového. Takže zbystřete – Romana před vznikem Emiimio vůbec šít neuměla. Své kreativní dovednosti ale trénovala už v dětství, kdy tvořila keramiku a chodila na výtvarné kroužky.

IMG_6344-1

Od šití smyslových hraček k výbavičce do postýlky

Vraťme se k 6měsíční Emičce a Romaně, která má velké sny, ale zkušenosti nula. Plán zněl jasně, šít smyslové hračky pro miminka. (Víme, jak to dopadlo, ale došlo i na ty hračky.) Všechno bylo nachystané a dokonce byly hotové i přípravné práce, jako je vymýšlení střihu, výběr barev i vzorů a nastříhání látky. Jenže člověk míní, život mění.

Příchod miminka dokáže změnit život

Romanině kamarádce se narodilo miminko a nadšená švadlenka Romana se pustila do šití hnízdečka pro kamarádku. Nečekaně se povedlo na první pokus a bylo rozhodnuto, i když to Romana ještě nevěděla. Z radosti se pustila do šití dalších hnízdeček a naštěstí nezapomněla o svém úspěchu říct kamarádkám. Dokázala je nadchnout tak, že si u ní hned objednaly další věci a pak už to šlo samo.

 

Designové a praktické výbavičky a doplňky pro miminka

Původně nevinný nápad: „Udělám si galerii výrobků na Instagramu a pojmenuji ji Emiimio.“ vedl až k tomu, jak znáte Emiimio dnes. První příspěvek z 10. 4. 2019 to všechno odstartoval. Díky tomu dnes Emiimio slaví 3 roky a my jsme rádi, že můžete slavit s námi.

 

Narozeninová sleva je pro vás připravená

Moc nás těší, že jste s námi a podporovali jste nás v nelehkých začátcích. Teď rádi podpoříme my vás.

 

Objednejte si ve dnech od neděle 10. 4. do středy 13. 4. 2022 cokoliv z nabídky na e-shopu Emiimio.cz, zadejte v košíku slevový kód "NAROZENINY10" a dostanete od nás, narozeninovou slevu 10 % na celý nákup.

 

Víte proč nakoupit zrovna na Emiimio.cz?

  • Používáme pouze prémiové materiály s atesty a certifikáty.
  • Každému výrobku věnujeme maximální péči.
  • Zakládáme si na kvalitním ručním zpracování.
  • Máme naše jedinečné autorské designy.
  • Pečlivě vybíráme barevné kombinace látek.

 

Tým Emiimio tvoří mámy. Chápeme jedinečnost každého miminka a sny každé maminky. Záleží nám na tom, abyste se u nás cítili dobře a rádi se k nám vraceli. Když vám něco vrtá hlavou, napište nám na e-mail info@emiimio.cz a také sledujte náš Facebook i Instagram.

 

Příště se můžete těšit na článek o tom, jak to bylo s Emiimio dál od zveřejnění prvního příspěvku na Instagramu. Když se rozhodnete odebírat náš newsletter, dáme vám o novém článku vždycky vědět e-mailem.

 

S respektem k vám i vašemu miminku

Romana a tým Emiimio

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení