Vznik a růst e-shopu Emiimio.cz byl náročný i krásný zároveň

Vznik a růst e-shopu Emiimio.cz byl náročný i krásný zároveň

Emiimio roste stejně jako děti. Rychle a neustále. Od vzniku značky k dnešním dnům uplynuly pouhé 3 roky. Stalo se toho opravdu hodně, ale stále jsme lokální značkou, které jde především o kvalitu. Naše hnízdečka a výbavičky pro miminka už používají maminky z celé republiky a jsou nám věrné, i když děti povyrostou. Máme na e-shopu dětské oblečení, doplňky a dokonce i pár kousků pro nastávající maminky.

 

Sledovali jste příběh Emiimio v přímém přenosu a myslíte, že víte, jak to všechno bylo? Můžete si rovnou na konci článku přečíst o našich rostoucích softshellových kalhotách. Softshell je totiž materiál, který milují děti i maminky a my vám povíme proč.

 

Jak si značka Emiimio našla cestu na svět

V minulém článku jsme datem 10. 4. 2019 končili, dnes jím začínáme. Byl to den, kdy Romana Lánská zveřejnila první příspěvek na Instagramu Emiimio. Práskla na sebe, že doma pro radost i pro kamarádky šije hnízdečka pro miminka. Rozhodně tehdy nečekala, že si u ní za pár dní někdo objedná celou výbavičku pro miminko a tím odstartuje opravdové podnikání.

První příspěvek emiimio na instagramu

První příspěvek emiimio na instagramu

První příspěvky na instagramu

S první objednávkou přišel strach

Vůbec to nečekala, dokonce uvažovala, že první objednávku odmítne. Sama říká: „Pamatuji si, jak jsem byla vystresovaná a měla sto chutí to odmítnout. Bála jsem se, že to nezvládnu. Vždyť jsem to nikdy nešila… Ale vzala jsem to jako výzvu a pustila se do toho.“ Protože už za sebou pár pokusů pro kamarádky měla, dopadlo to všechno výborně a objednávek začalo přibývat. Tréninkem a praxí vylepšovala Romana své dovednosti. Instagram Emiimio se rozrůstal o další a další překrásné výbavičky.

 První ušitá výbavička emiimio

První zhotovená výbavička do postýlky

Velký zájem o výbavičky od Emiimio si vyžádal noční směny

Přibývalo objednávek, komunikace na Instagramu byla nepřehledná a Romana přestávala stíhat šít. Přišel čas na první posilu do týmu. Kamarádka po nocích stříhala, Romana šila, její manžel pomáhal balit a vozil objednávky do Zásilkovny. Nakonec přišla na řadu první pomoc externí švadlenky a další růst. I když to bylo náročné období, byla to paráda. Romaně se začal plnit její sen – může pomáhat ženám v jejich jedinečných chvílích, jakou narození miminka jistě je a navíc dává práci místním ženám.

 

Když jsou doma krabice všude, je čas najít si nové prostory

Nastala chvíle, kdy to u Romany doma vypadalo, jako krabicové království plné látek, hotových výbaviček i rozdělaných zakázek. Takhle to dál nešlo. Vše muselo z domu. V říjnu 2020 pronajala prostor pro dílnu, kam se všechno pohodlně a přehledně vešlo. Najednou měla dílnu, střihárnu, sklad látek, sklad hotových výrobků i expediční prostor. To, co chybělo k dokonalosti byl už jen e-shop Emiimio.cz.

 

E-shop Emiimio.cz vznikl na koleni

Už od února 2020 Romana na svém e-shopu Emiimio.cz pilně pracovala, jenže stavba e-shopu nějakou chvíli trvá. Mezi šitím, starostí o celý obchod i péčí o malou Emičku se jí e-shop Emiimio.cz podařilo spustit 9. 11. 2020. Najednou se z objednávek ve zprávách na Instagramu stal přehledný a organizovaný systém. Přišlo obrovské ulehčení práce, byl to ohromný skok kupředu a začátek nové etapy.

 

Ideální kalhoty na jaro a podzim? Softshell je jasná volba

Vpřed jdou i vaše děti, rostou, učí se sedět, chodit a zažívají svá poprvé. Věříme, že při všech těch nových zážitcích, by se děti měly cítit příjemně a pohodlně. My k tomu můžeme přispět tím, že vaše děti oblékneme do kvalitních materiálů a otestovaných střihů, ve kterých budou moct s radostí objevovat svět a růst. Například v našich rostoucích softshellových kalhotách nešlápnete vedle. Když s nimi skončí vaše zlatíčka v louži od jarního deště, rychle je zase usušíte.

Softshellové kalhoty přežijí i malé lezce

Vyzkoušené je máme i u dětí, které se ještě lezou nebo se učí chodit. Softshell je výbornou volbou na toto učící období, protože ho děti hned tak neprodřou – takže nebudete muset zašívat díry na kolenech. Navíc je teplejší a méně profoukne než běžná teplákovina. Můžete v něm vyrazit ven i v chladnějších dnech. Prohlédněte si naši nabídku softshellových kalhot na e-shopu.

 Jarní softshellové kalhoty emiimio

Jarní softshellové kalhoty

 

Tým Emiimio tvoří mámy. Chápeme jedinečnost každého miminka a sny každé maminky. Záleží nám na tom, abyste se u nás cítili dobře a rádi se k nám vraceli. Když vám něco vrtá hlavou, napište nám na e-mail info@emiimio.cz a také sledujte náš Facebook i Instagram.

 

Aby vám neutekl žádný nový článek, přihlaste se k odběru newsletteru na našem webu a my vám dáme o novém článku vždy vědět e-mailem.

 

S respektem k vám i vašemu miminku

Romana a tým Emiimio

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení