Všechny prosincové objednávky budou zařazeny do slosování o poukaz na e-shop v hodnotě 3000 Kč! 🎁 DOPRAVA ZDARMA s novým dopravcem GLS! 🚚

Hnízdečka pro miminka

Hnízdečko pro miminko – proč je to must have každé výbavičky do postýlky?

Miminko se vyvíjelo 9 měsíců pevně obklopené bříškem své maminky. Nyní čelí nástrahám velkého světa samo. Hnízdečko těsně obklopí miminko a tím mu navodí podobný pocit bezpečí, jaký zná z bříška. Hnízdo je jako bezpečný přístav pro vaše miminko.

Děťátko je v něm pohodlně schoulené a zároveň chráněné. Díky tomu miminko spinká déle a klidněji než v otevřeném prostoru postele či postýlky.

Hnízdečko můžete umístit kamkoli. Do postýlky, kam se hodí přidat i další výbavu jako zavinovačku či mantinely. Do postele rodičů, kde miminku vytyčuje bezpečný prostor a znesnadňuje tak zalehnutí. Na gauč, kde může přes den odpočívat a v klidu zpracovávat všechny vjemy z nového dne. Na hrací podložku, kde si může bezpečně hrát se starším bráškou nebo sestřičkou.

Hnízdo můžete vzít všude s sebou a miminko se tak vždy bude cítit jako doma na každé návštěvě či dovolené.

Chcete-li mít dokonale vyladěnou výbavu, sáhněte po setu do postýlky. V jednom designu budete mít hnízdo, mantinel a zavinovačku.

Hnízdečko pro miminko

Zamilovali jste si konkrétní vzor?

Máme pro vás skvělou zprávu. Sestavili jsme celou kolekci, kterou tvoří hnízdo, ochranný mantinel, zavinovačka, muchláček, minky deka a kojící polštář. Můžete tak mít celou výbavu pro své miminko ve vašem oblíbeném designu.

Hnízdečko vždy používejte pod dohledem dospělé osoby. Děťátko nenechávejte ležet ve výškách bez dozoru – výrobek nechrání proti pádu miminka.

 

Nejprodávanější

10 položek celkem
Zpět do obchodu