Nepromokavé cestovní sady využijete po celý rok

Nepromokavé cestovní sady využijete po celý rok

Co všechno se může v létě stát? Svítí sluníčko, venku je příjemně, děti není potřeba moc oblékat, dovolená klepe na dveře a grilovací sezóna právě probíhá. Jistě víte, že s dětmi se může stát doopravdy cokoli. Abychom vám v tom příjemném letním shonu i odpočinku trochu ulehčili péči o děti a miminka především, máme pro vás praktické nepromokavé cestovní sady v překrásných designech.

 

Když se vrátíme k tomu dětskému oblečení. Rozhodně si přečtěte poslední článek o mušelínové kolekci. Mušelín je totiž materiál pro léto jako stvořený – lehký, prodyšný, rychleschnoucí a přitom savý a velmi pohodlný. V Emiimio je to letní materiál na oblečení pro děti č. 1.

Cestovní nepromokavá sada pro miminko - snítky blaha 

S nepromokavými cestovními sadami na nic nezapomenete

Děti a miminka především potřebují opravdu hodně drobností pro každodenní péči. Nejvíc to jistě pocítíte při balení na dovolenou, výlet nebo návštěvu příbuzných. Jedna věc je domluvit dovolenou, ta druhá sbalit všechno potřebné do miniaturních cestovních rozměrů a především na nic nezapomenout. Když máte po ruce skvělý, přehledný a prostorný organizér na všechny ty věcičky, odjíždíte z domova s větším klidem, že jste na nic nezapomněli.

 

V létě je přeci krásně, tak na co nepromokavé sady?

Určitě si říkáte, proč nepromokavé, když je venku teplo a sluníčko. Jenže, co když teplým počasím roztavený krém vyteče do tašky se všemi ostatními věcmi? To není začátek dovolené, jaký jste si představovali. Ale také se může lehce stát, že zaprší. To se děje v létě sice občas, ale pak to vždycky stojí za to. Všude je mokro a vy, zrovna na výletě nemůžete nikam nic položit, aby to nebylo mokré nebo špinavé.

Cestovní nepromokavá sada pro miminko - cihlová 

Déšť je osvěžením, ne překážkou, když máte nepromokavé pomocníky

Když s sebou nosíte nepromokavou výbavu, nezastaví vás ani déšť. V klidu si rozložíte nepromokavou přebalovací podložku, položíte na ní miminko s úplným klidem, protože víte, že bude v suchu. V klidu přebalíte, protože v prostorném a přehledném plenkovníku najdete všechno potřebné po ruce. A kdyby se nakonec přeci jen něco přihodilo, všechny doklady máte v suchu a pěkně uspořádané v nepromokavém obalu na očkovací průkaz a další doklady.

 

Jaké kousky tvoří nepromokavé cestovní sady od Emiimio?

  • Plenkovník – pouzdro na plenky, vlhčené ubrousky, náhradní oblečení, krémy, dudlík, drobné hračky a další potřeby
  • Cestovní přebalovací podložka – vybavená příjemným froté na straně pro přebalování miminka
  • Taštičky na potřeby pro miminko – ve 2 praktických velkostech, větší navíc i s vnitřní kapsou pro lepší organizaci svého obsahu
  • Obal na očkovací průkaz – s několika organizačními kapsami na očkovací průkaz, těhotenský průkaz, kartičku zdravotní pojišťovny i další doklady

Plenkovník Emiimio - medvědi 

Na design a praktičnost nepromokavých pomocníků klademe v Emiimio velký důraz

Všechny jednotlivé kousky nepromokavé cestovní sady jsou snadno uzavíratelné. Plenkovník, cestovní přebalovací podložka a očkovací průkaz uzavírá pevná gumička. Taštičky jsou na zip. Vždy jsme vymýšleli design jednotlivých kousků tak, abyste se do nich rychle dostali, ale nic z nich neztráceli. Nepromokavá látka nepustí vlhkost dovnitř a navíc ji stačí otřít navlhčeným hadříkem, když se ušpiní. Jednoduše stačí rychlá a jednoduchá údržba.

 

Také se nemůžete rozhodnout, která z nepromokavých látek je hezčí?

Naše nepromokavé sady šijeme z pečlivě vybíraných vzorů, aby vám ladily k celému zbytku výbavičky. Řada z nich jsou dokonce látky autorské, které nenajdete nikde jinde. Už jste si někdy prohlíželi látku s názvem snítky blaha, Emiimio, terrazzo nebo Itálie? Vybírejte pečlivě. Nepromokavá cestovní sada vás bude provázet každým dnem, ať už ji budete používat doma nebo na cestách.

 

Chci si prohlédnout nepromokavé cestovní sady

 

Tým Emiimio tvoří mámy. Chápeme jedinečnost každého miminka a sny každé maminky. Záleží nám na tom, abyste se u nás cítili dobře a rádi se k nám vraceli. Když vám něco vrtá hlavou, napište nám na e-mail info@emiimio.cz a také sledujte náš Facebook i Instagram.

 

Aby vám neutekl žádný nový článek, přihlaste se k odběru Newsletteru na našem webu a my vám dáme o novém článku vždy vědět e-mailem.

 

S respektem k vám i vašemu miminku

Romana a tým Emiimio

Zpět do obchodu