Klasická 80×80 cm

Vyspinkané miminko je spokojené miminko! Pokud chcete mít doma malého smíška místo rozmrzelého ospalce, uvelebte ho na spaní do naší dětské péřové zavinovačky. Tato stylová a moderní podoba klasické péřové zavinovačky pro miminka má totiž stále stejně magické účinky jak v době našich prababiček. Přesvědčte se sami!

Péřová zavinovačka v rozměru 80×80 cm dopřeje každému miminku pocit pohodlí, tepla a bezpečí. Pevné svázání zamezuje nekoordinovaným pohybům miminka, které ho budí, a umožní mu tak nerušený spánek. Díky pravému husímu peří (80 % draného peří, 20 % prachového peří) zaručuje péřová zavinovačka dokonalý tepelný komfort - peří totiž udržuje stálou teplotu miminka, v zimě hřeje, v létě chladí a navíc je prodyšné, čímž zamezuje pocení

Nejprodávanější

12 položek celkem

Vyberte si z našich péřových zavinovaček s povlakem ze 100% bavlny ve stylových motivech. Všechny dětské zavinovačky jsou zdravotně nezávadné a maminky je s oblibou používají již u novorozenců. Jednoduše své miminko do zavinovačky položíte, překryjete spodním cípem a zavinete. Zavinovačku poté zapnete na knoflík po boku, případně ještě převážete stuhou, kterou si u nás můžete přiobjednat. 

 Objevte kouzelné motivy našich péřových zavinovaček - puntíky Dots s béžovou, originální vzor Emiimio či Barevné kapradí. Ke každé naší zavinovačce pro děti si můžete zakoupit také náhradní povlak a udržovat ji tak v dokonalé čistotě každý den. 

Zpět do obchodu