Doprava zdarma pro všechny objednávky nad 500 Kč (20 €)!

Péřové zavinovačky

Péřové zavinovačky jsou návratem k tomu, co odedávna fungovalo! I naše prababičky věděly, že měkká a nadýchaná péřová zavinovačka je tajemstvím spokojeného a nerušeného spánku každého miminka. Díky pevnému zavinutí zamezuje nekoordinovaným pohybům miminka a poskytuje mu pocit pohodlí, tepla a bezpečí.

Vyberte si z našich péřových zavinovaček pro miminka, které pro vás šijeme z vysoce kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů. Díky pravému husímu peří (80 % draného peří, 20 % prachového peří) jsou všechny dětské zavinovačky nejen maximálně měkké a nadýchané, ale navíc nabízí těm nejmenším i příjemný tepelný komfort! Skvělou vlastností husího peří totiž  je, že má termorelugační schopnost – udržuje stálou teplotu miminka, v zimě hřeje, v létě chladí a navíc je prodyšné, čímž zamezuje pocení. Perfektní volba pro vydatný spánek miminka v každém ročním období!

 V naší nabídce najdete péřové zavinovačky ve 2 velikostech – klasickou zavinovačku 80×80 cm k použití od narození a MAXI zavinovačku v rozměru 100×100 cm, kterou využijete i pro větší miminka. Nezapomněli jsme ani na náhradní povlaky, díky nimž svou zavinovačku udržíte v čistotě.

 

Nejprodávanější

Návrh bez názvu (7) 12060/BEZ
26 položek celkem

Víte, že až vaše děťátko ze zavinovačky vyroste, můžete ji využít jako peřinku do postýlky? Slaďte ji s mantinelem do postýlky a hnízdem pro miminka a budete mít dokonalou výbavu do postýlky každého ospalce!

Péřová zavinovačka má praktický snímatelný povlak na zip, který pohodlně vyperete. Uvnitř je výplň z draného husího peří zašitá v kvalitní sypkovině. Povlaky doporučujeme na výměnu dva, kdyby se stala nehoda a miminko si třeba ublinklo.

Zpět do obchodu